1669 پشتیبانی سریع
نمایندگی تعمیرات ویرپول

یخچال فریزر درب فرانسوی ویرپول مدل WRX986SIHZ

3 بازدید
یخچال فریزر درب فرانسوی ویرپول مدل WRX986SIHZ

یخچال فریزر درب فرانسوی ویرپول مدل WRX986SIHZ پهنایی برابر 36 اینچ دارد و همانطور که پیداست در دسته یخچال های مدرن فرنچ قرار دارد. از این رو جلوه ای بی نظیر به آشپزخانه شما می بخشد.

 ویژگی ها

·       در یخچال فریزر درب فرانسوی ویرپول WRX986SIHZ، یک کشو با تنظیم دمای دستی بین یخچال و فریزر قرار دارد. مواد غذایی پرمصرف را داخل این کشو قرار داده و سپس دمای آن را بر اساس ماده غذایی داخل آن تنظیم کنید.

·        فضای بیشتر را با طراحی انعطاف پذیر در اختیار داشته باشید. کشوی نگهداری سبزیجات در این مدل به دو محفظه بزرگتر با کنترل رطوبت خودکار و یک محفظه کوچکتر برای سبزیجات خاص تقسیم شده است.

·       در یخچال پایین فریزر WRX986SIHZ از تمامی فضاها به خوبی استفاده شده است. در قسمت زیرین قفسه سبزیجات یک سبد کوچک برای نگهداری مواد غذایی کوچک همچون پنیر، کره و … تعبیه شده است.

·       برای داشتن فضای بیشتر، یخساز اتوماتیک این مدل بر روی درب فریزر طراحی شده است.

·       جنس بدنه یخچال فریزر WRX986SIHZ از فولاد ضد زنگ بوده و در برابر اثر انگشت مقاوم است. این محصول در دو رنگ سیلور و مشکی در بازار موجود است.

·       تکنولوژی FreshFlow محیطی مناسب برای نگهداری میوه و سبزیجات و تازه تر ماندن هر چه بیشتر آنها فراهم می کند.

·       در یخچال فریزر WRX986SIHZ مواد غذایی را تازه نگه دارید و به کاهش سوختگی فریزر کمک کنید. فناوری سرمایش دوگانه پیشرفته به طور خودکار میزان رطوبت را تطبیق می دهد، بنابراین مواد غذایی در محیط مناسب ذخیره می شوند.

·       قفسه های شیشه ای بدون قاب، محفظه مخصوص فریز کردن پیتزا، کشو قابل تنظیم جهت نگهداری مواد غذایی بزرگ و فضای هوشمند فریزر از دیگر ویژگی های یخچال فریزر درب فرانسوی ویرپول مدل WRX986SIHZ می باشد.

نمایندگی تعمیرات ویرپول

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669