1669 پشتیبانی سریع
نمایندگی تعمیرات ویرپول

ماشین لباسشویی ویرپول مدل FSCR12433

6 بازدید
ماشین لباسشویی ویرپول مدل FSCR12433

ماشین لباسشویی ویرپول مدل FSCR12433 با ظرفیت 12 کیلوگرمی خود بار بسیاری از دوش کاربران برداشته است. زیرا دیگر نیازی نیست برای شستن پتو و البسه سنگین به خشکشویی مراجعه کرده و متقبل هزینه شوید. رنگ زیبای سیلور، ظاهر مدرن و شیک، موتور قدرتمند با دور 1400، در کنار مصرف بهینه انرژی با گرید A+++ این محصول را پرطرفدار کرده است.

 ویژگی ها

1    تکنولوژی Zen یا همان استفاده از موتور اینورتر بدون تسمه در ماشین لباسشویی ویرپول FSCR12433 شست و شویی آرام و با کمترین میزان لرزش و آلودگی صوتی به شما هدیه می دهد.

2    برنامه شست و شوی سریع با قابلیت تنظیم زمان به شما امکان می دهد در وقت صرفه جویی کرده و زمان شست و شو را بر حسب نیاز لباس ها تنظیم کنید.

3    فن آوری حس ششم در لباسشویی FSCR12433  باعث صرفه جویی 50 درصدی در مصرف آب و برق می شود. در این تکنولوژی ماشین با استفاده از چندین سنسور لباس ها را کامل آنالیز کرده و متناسب با آنها آبگیری کرده یا از شوینده استفاده می کند.

4    نوع کارکرد لباسشویی FSCR12433 تمام اتوماتیک بوده و مجهز به کنترل پنل لمسی می باشد. از این رو می توان گفت دستگاهی یوزرفرندلی می باشد.

5    تنوع برنامه های شست و شو در این مدل شما را مبهوت خواهد نمود. بیش از 19 برنامه شست و شو نشان از آن دارد که برای هر جنس پارچه و هر نوع لباس اعم از لباس ورزش، لباس کودک، لباس های حساس و … برنامه خاص وجود دارد.

6    شست و شوی هوشمند با توجه به رنگ البسه یکی دیگر از ویژگی های کاربردی ماشین لباسشویی ویرپول مدل FSCR12433 می باشد. در این سیستم رنگ لباس تشخیص داده شده و دمای آب بر اساس آن تنظیم می شود تا لباس بور نگردد.

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669