1669 پشتیبانی سریع
نمایندگی تعمیرات ویرپول

ماشین لباسشویی ویرپول مدل WFW9620HC

5 بازدید
ماشین لباسشویی ویرپول مدل WFW9620HC

ماشین لباسشویی ویرپول مدل WFW9620HC یکی از جدیدترین محصولات این برند می باشد. این ماشین تمامی امکانات و قابلیت های روز دنیا را داشته و قابل رقابت با هر برند دیگری است.

ویژگی ها

–    ماشین لباسشویی ویرپول WFW9620HC در سه رنگ متنوع و زیبای مشکی، کروم و سفید عرضه می گردد.

–    محفظه Load & Go را یک بار پر از مایع شوینده و نرم کننده کنید و سپس تا 40 بار از آن استفاده کنید. در صورت اتمام ماده شوینده اعلان های لازم به شما داده می شود.

–    این محصول یک وسیله هوشمند است و هر کجا که باشید از طریق تلفن همراه و با نصب یک اپلیکیشن قابل کنترل می باشد.

–    آپشن تمیز کردن با بخار یا همان Steam Clean از طریق افزایش عملکرد شست و شو و وارد کردن گرما به الیاف پارچه به پاک کردن لکه های لباس کمک می کند.

–    راهنمای بصری ماشین لباسشویی WFW9620HC به خوبی شما را راهنمایی می کند تا از بین 35 برنامه شست و شو مناسب ترین را برای آنچه می خواهید بشویید انتخاب کنید.

–    یکی از ویژگی های جالب در ماشین لباسشویی ویرپول WFW9620HC تکنولوژی Fan-FRESH می باشد. با استفاده از این فن آوری پس از اتمام شست و شو یک فن به مدت 12 ساعت فعال شده و لباس ها را تازه نگه می دارد. بنابراین نگران تاخیر در بیرون آوردن لباس ها نباشید.

–    در این مدل محفظه های جداگانه برای مواد شوینده مختلف همچون سفید کننده در نظر گرفته شده است. همچنین مجهز به برنامه شست و شوی سریع 15 دقیقه ای و شست و شو با آب سرد نیز می باشد.

–    برنامه Sanitiz در ماشین لباسشویی ویرپول مدل WFW9620HC از افزایش دما برای از بین بردن 99.9 درصد باکتری ها استفاده می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669