1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

392 بازدید
درباره ما

نمایندگی تعمیرات ویرپول ، ارائه دهنده مجاز خدمات تعمیراتی محصولات این شرکت می باشد. محصولات و لوازم خانگی ویرپول به علت کیفیت بالا امروزه در بین خریداران محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند. اما با گذشت زمان این دستگاه ها فرسوده شده و کاریی مفید خود را از دست می دهند. در چنین مواقعی است که یخچال یا ماکروفر یا ماشین لباسشویی ویرپول شما نیاز به تعمیر پیدا می کند.

نمایندگی تعمیرات ویرپول تعمیرات انواع لوازم خانگی ویرپول در مدل های مختلف را انجام می دهد. تعمیر و تعویض قطعات و سرویس دستگاه ها تخصص ماست. تیم ما که متشکل از تعمیرکاران و کارشناسان ماهر می باشد به همه جوانب کار کاملا آشنا هستند و خدمات تعمیر لوازم خانگی را در بالاترین سطوح انجام می دهند.

همچنین همه قطعات تعویضی و جایگزین، از قطعات اصلی و اورجینال انتخاب خواهند شد. قطعات اصلی مصرف انرژی بهینه تری دارند .کارایی بهتری داشته و همچنین دوام و طول عمر بیشتری نیز دارند.به این ترتیب شما نیاز به تعمیرات مجدد نخواهید داشت. با همه این تفاسیر حتی در صورت بروز دوباره ایراد قبلی، در صورتی که تشخیص داده شود مشکل از تعمیرات انجام شده از سوی ما بوده است، از شما هزینه ای به منظور تعمیر مجدد دریافت نخواهد شد.

همه تعمیرات و خدمات ما در محل شما انجام می شود. دیگر لازم نیست نگران حمل و نقل و بردن و آوردن دستگاه های خود به تعمیرگاه باشید. همچنین درصورت نیاز به جابجایی، حمل دستگاه توسط پرسنل ما و بدون دریافت هزینه از شما انجام خواهد شد.

بهره مند شدن از خدمات ما بسیار ساده است. پس از ثبت نام در سایت کافیست اطلاعات محل سکونت، شماره تماس و توضیحاتی را در خصوص مشکل پیش آمده در سایت به ثبت برسانید. بعد از این کار، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. با تکمیل شدن پروسه درخواست بررسی، تیم مجرب تعمیرکاران به محل شما اعزام و فرآیندهای تعمیر آغاز خواهند شد.

شما می توانید به سادگی با تلفن های تماس در سایت نمایندگی مجاز تعمیرات ویرپول تماس برقرار کنید و درخواست خود را به صورت تلفنی ثبت کنید. همچنین حین مکالمه از کارشناسان ما مشورت بخواهید. همه امکانات به منظور فراهم آوردن راحتی مشتریان عزیز تعبیه شده است.

 1669