1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

309 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

ماشین لباسشویی یکی از اصلی ترین و پرکاربردترین وسایل منزل است که شما بارها در طول هفته از آن استفاده می کنید. در صورت بروز مشکل و خرابی، تعمیر این دستگاه برقی کاری سخت و تخصصی است که باید انجام آن را به افراد متخصص بسپارید. تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول یکی از خدمات نمایندگی های مجاز تعمیر محصولات این برند است که در نهایت دقت و سرعت انجام می شود.

 

شماره های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های غرب تهران

 

02122175108

 

02144401811

 

شماره تماس های شرق تهران

 

02122487267

 

02177043466

شماره تماس های شمال تهران

 

02122228300

 

02122097717

 

شماره تماس های جنوب تهران

 

02188046995

 

02166479040

 

شماره تماس های مرکز تهران

 

02188109454

 

02166479040

 

شماره تماس های کرج

 

02632547007

 

02633300773

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

 

اگر هنوز شک دارید که تعمیر ماشین لباسشویی برند ویرپول خود را به کدام شرکت و کدام تعمیرکار بسپارید، کافی است با خدمات نمایندگی مجاز تعمیر این وسیله آشنا شده تا بتوانید بهترین و مناسب ترین تصمیم را بگیرید. این نمایندگی جهت به دست آوردن رضایت خاطر شما عزیزان خدمات ویژه ارائه می دهد که شامل موارد زیر می باشد:

اعزام پرسنل به منزل

بدون شک جابجا کردن ماشین لباسشویی به تعمیرگاه لوازم خانگی کاری بسیار سخت است که حتی می تواند شما را از تصمیم تعمیر آن منصرف کند! جهت رفاه کامل شما عزیزان، جهت تعمیر و بررسی ماشین لباسشویی، تعمیرکاران نمایندگی به محل سکونت شما اعزام شده و شما نیازی به جابجا کردن این وسیله برقی سنگین خود ندارید.

پاسخگویی 24 ساعته

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی در راستای جلب رضایت کامل مشتریان است. از این رو پرسنل نمایندگی تعمیرات ویرپول به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشکلات و تماس های شما بوده تا در صورت لزوم در هر زمان که شما مایل باشید، کارشناسان به محل زندگی شما بیایند.

پشتیبانی طولانی مدت

برای آن که خیال شما بابت تعمیر اصولی و کامل لوازم برقی آسوده باشد، کارشناسان بعد از تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول یا دیگر وسایل برقی این برند، آن را برای مدتی طولانی ضمانت و پشتیبانی می کنند. به این صورت که تا مدت ها بعد از تعمیر اگر دستگاه مجددا دچار خرابی و مشکل شود، می توانید جهت رفع آن با نمایندگی تماس حاصل کنید.

 

آشنایی با ما

 

 

چرا خدمات نمایندگی مجاز؟

 

در کنار خدمات ارائه شده بالا، باز هم بدون شک بهترین انتخاب برای تعمیر لوازم خانگی نمایندگی های مجاز تعمیر آن ها است. یکی از این دلایل آن است که تعمیر هر برند مخصوص، راهکارها و قلق های خاص خود را دارد و هر فرد باید به صورت جداگانه دوره های آموزشی برای تعمیر همان برند را گذرانده باشد. از این رو، تمامی تعمیرکاران نمایندگی مجاز تمامی دوره های تخصصی لازم برای تعمیر را گذرانده و کاملا باتجربه هستند.

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

 

استفاده از قطعات اصل و اورجینال

بدون شک شما به عنوان یک فرد غیر متخصص، نمی توانید قطعات داخلی ماشین لباسشویی اصل را از تقلبی تشخیص داده و ممکن است هنگام خرید دچار اشتباه شوید. قطعات غیر اصل در دستگاه های برقی با عملکرد دیگر قطعات هماهنگی و سازگاری نداشته و استفاده از آن ها به مرور بر عملکرد دستگاه تاثیر مخرب می گذارد.

برای حل این مشکل نیز نمایندگی چاره ای اندیشیده است! تمامی قطعات مورد نیاز تعمیر به صورت کاملا اصل و اورجینال توسط خود نمایندگی تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب هم زحمت رفتن به فروشگاه و خرید آن از دوش شما برداشته می شود و هم آن که احتمال استفاده از قطعات تقلبی به صفر می رسد.

قیمت بسیار مناسب

یکی دیگر از مزایای استفاده از نمایندگی مجاز برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول صرفه جویی در هزینه است. تعرفه تعمیر در نمایندگی در مقایسه با شرکت های مشابه بسیار پایین است.

از طرف دیگر قیمت نهایی و تمام شده قطعات تعویض شده در نمایندگی بسیار کم تر از فروشگاه های دیگر است. از این رو شما هنگام تعمیر وسایل ویرپول از دو جهت هزینه کم تری متقبل خواهید شد.

 

مراحل استفاده از خدمات نمایندگی مجاز

 

اگر شما نیز تصمیم گرفته اید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر استفاده کنید، تنها کافی است تلفن خود را برداشته و با نمایندگی نزدیک به محل سکونت خود تماس بگیرید. بعد از تماس شما به کارشناسان مربوطه وصل شده تا به صورت کاملا رایگان راجع به خرابی دستگاه به شما مشاوره داده شود.

بعد از تماس تلفنی و مشاوره، در هر زمان که شما مایل باشید تعمیرکاران برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول به محل سکونت شما اعزام خواهند شد.

 1669