1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در رشت

354 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در رشت

یکی از خدمات ویژه نمایندگی مجاز تعمیر محصولات ویرپول، تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در رشت می باشد. ماشین لباسشویی یک دستگاه برقی با مدار الکتریکی پیچیده است که هر کسی توانایی تعمیر آن را ندارد. بنابراین در صورت بروز خرابی و مشکل تعمیر آن را به افراد متخصص و کاردان بسپارید.

 

شماره های نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول رشت توسط نمایندگی

 

تعمیر وسایل برقی ویرپول توسط نمایندگی همراه با خدمات ویژه و مزایای زیادی برای مشتریان ارائه می شود این موارد شامل نکات زیر است:

تخصص و تجربه

تمامی پرسنل و تعمیرکاران در نمایندگی مجاز در دوره ها و کارگاه های آموزشی لازم شرکت کرده و سال ها تجربه کاری دارند.

خدمت رسانی به صورت ۲۴ ساعته

ما در نمایندگی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تماس های تلفنی شما خواهیم بود. هنگام تماس، شما زمان مناسب برای اعزام تعمیرکاران به منزل را تعیین خواهید کرد.

استفاده از قطعات اورجینال و تعرفه خدمات با پایین ترین قیمت

در نمایندگی در کنار بالابردن کیفیت به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌ ها هستیم. در صورت نیاز به قطعات داخلی ماشین لباسشویی این قطعه به صورت اصل و اورجینال توسط خود نمایندگی با کمترین تعداد واسطه و در نتیجه کم ترین قیمت تهیه خواهد شد. همچنین تعرفه خدمات در این نمایندگی در مقایسه با شرکت های مشابه بسیار کمتر است.

اعزام کارشناس به منزل و پشتیبانی طولانی مدت از تعمیرات

همانطور که در بالا نیز اشاره شد صفر تا صد خدمات در منزل شما انجام شده و شما نیازی به حمل ماشین لباسشویی خود به تعمیرگاه لوازم برقی ندارید. از طرف دیگر ما چنان به کیفیت کار خود اطمینان داریم که وسایل تعمیر شده را تا ماه ها برای شما ضمانت می کنیم.

اگر شما نیز برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در رشت به دنبال استفاده از خدمات نمایندگی مجاز هستید تنها کافیست با شماره تلفنی نمایندگی تماس گرفته و آدرس خود را به اپراتور بگویید. تعمیرکاران در اسرع وقت در محل حضور خواهند یافت.

 

آشنایی با ما

 

 

 1669